• Kontakt

    Moderator Sp. z o.o.

    Moderator Sp. z o.o.
    ul. 11-go Listopada 16a
    17-200 Hajnówka
    Polska

    +48 85 682 75 25 Romuald Rakowski

    +48 85 682 75 20 Adam Kubacki - English

    +48 85 682 75 22 Władysław Ciwun - Russian

    biuro@moderator.com.pl

    Godziny pracy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

    NIP: 543-19-88-059
    VAT UE: PL 5431988059
    REGON: 052011546
    KRS: 0000041018
    Sąd Rejonowy w Białymstoku,
    XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sondowego
    Kapitał zakładowy 100.000 PLN

    PKO BP Centrum Korporacyjne w Hajnówce
    PL 83 1020 1332 0000 1902 0665 8571
    SWIFT: BPKOPLPW

    Zakład Produkcyjny 2
    ul. Targowa 76
    17-200 Hajnówka
    Polska

    GPS: 52.743309, 23.595096

    Dział handlowy

    Specjalista ds. Sprzedaży
    Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Pomorskie- Kujawsko-Pomorskie, Zachodnio-Pomorskie
    Biuro Hajnówka

    Romuald Rakowski

    +48 502 153 928
    r.rakowski@moderator.com.pl

    Specjalista ds. Sprzedaży zagranicznej
    Łódzkie, Wielkopolskie, Dolnoślaskie, Lubuskie oraz zagranica - Angielski
    Biuro Hajnówka

    Adam Kubacki

    +48 500 136 192
    handel@moderator.com.pl

    Specjalista ds. Sprzedaży Zagranicznej - Rosyjsko języczne kraje
    Rynki Europy Wschodniej, Lubelskie, Podkarpackie, Świetokrzyskie, Ślaśki, Małopolskie

    Władysław Ciwun

    +48 517 436 093
    export@moderator.com.pl

    Dyrektor Handlowy

    Marta Topolewska-Baszun

    +48 506 368 445
    m.topolewska@moderator.com.pl

    Dyrektor produkcji

    Mirosław Bartoszewicz

    +48 502 153 926
    m.bartoszewicz@moderator.com.pl

    Referent ds. Sprzedaży
    Mazowiecki
    Hajnówka

    Piotr Zinczuk

    856827525
    p.zinczuk@moderator.com.pl

    Referent ds. Sprzedaży Zagranicznej
    Biuro Hajnówka
    Biuro Hajnówka

    Joanna Zajączkowska

    856827525
    biuro@moderator.com.pl

    Serwis

    Koordynator ds. Serwisu

    Klaudiusz Borys

    +48 85 682 75 21
    serwis@moderator.com.pl

    Księgowość